З Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні ветерани та люди поважного віку!

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день є визначним і особливим, адже кожен із нас повинен пам’ятати про свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, бо саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за життя. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Тому ми повинні виявляти турботу і милосердя до найповажнішої частини суспільства, адже  люди літнього віку потребують не тільки пенсій, доступних ліків, соціального захисту, а й тепла наших сердець, доброго слова, допомоги.

Бажаю всім людям похилого віку, ветеранам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!

З повагою, Нововодолазький селищний голова,

Олександр Єсін