Зустріч в Нововодолазькій селищній раді

3 жовтня 2017 року в Нововодолазькій селищній раді відбулася зустріч з регіональним координатором проекту «Підтримка муніципалітетів у зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» GIZ Майєю Сокол.

3 жовтня 2017 рокувідбулася зустріч Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна з регіональним координатором проекту  «Підтримка муніципалітетів у зв’язку  із збільшенням  кількості внутрішньо переміщених осіб» GIZ  Майєю Сокол. В рамках проекту були вибули визначені  першочергові заходи в Нововодолазькій об’єднаній громаді, а саме -  поліпшення соціальних послуг, більш ефективна робота сімейної медицини, профілактична робота серед населення. По завершенню  зустрічі був підписаний відповідний меморандум.

Альбом: Зустріч в Нововодолазькій селищній раді
Дата публікації: 17:12 04.10.2017