З Днем юриста

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто захищає конституційні права та свободу громадян, сприяє розбудові демократичної, правової України  – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.

Впевнений, що фахівцям своєї справи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою, Нововодолазький селищний голова,

Олександр Єсін