Результати відбору пілотних проектів в рамках реалізації Гранту від Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей"
Результати відбору пілотних проектів в рамках реалізації Гранту від Світового банку \"Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей\"

Результати відбору пілотних проектів в рамках реалізації Гранту від Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей"

Проект Нововодолазької селищної ради Харківської області "Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік" відібрано для подальшої реалізації в рамках виконання Гранту від Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей".

За результатами відбору пілотних проектів в рамках реалізації Гранту від Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей"  відібрано для подальшої реалізації проект Нововодолазької селищної ради Харківської області "Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік". 

Задачею проекту є допомога внутрішньо переміщеним особам та демобілізованим воїнам АТО, членам їх сімей у відновленні матеріальної здатності за рахунок початку, оновлення і/або розвитку власного бізнесу. Сворення нових робочих місць, підтримка сприятливого середовища підприємницьких ініціатив і розвитку підприємницької діяльності ВПО і ветеранів АТО та членів їх родин у сіспільстві.

Проект буде реалізовуватися за участі ГО "Нововодолазька спілка ветеранів АТО" та ХОГО "Асоціація приватних роботодавців".

Переглядів: 441
Дата публікації: 10:38 17.10.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>