Результати перших виборів старост сіл Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади

15 жовтня 2017 року відбулися перші вибори старост сіл Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади

Участь у перших виборах старост сіл Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, що відбулися 15 жовтня 2017 року, взяли 1451 виборці, що становить 31,1 відсотка від загальної кількості виборців, включених до виборчого списку.

Відомості про результати виборів та обраних  старост сіл Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади:

Мантула Наталія Сергіївна, 14 січня 1989 року народження, освіта - вища, позапартійна, головний бухгалтер Знам`янської сільської ради, проживає: с. Федорівка, Нововодолазький район, Харківська область, висунута шляхом самовисування, староста сіл Знам`янського старостинського округу № 1 (с. Знам`янка, с. Мануйлове).

Хихля Оксана Миколаївна, 29 серпня 1972 року народження, освіта -середня, член політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», спеціаліст з питань діловодства Нововодолазької селищної ради, проживає: с. Стара Водолага, Нововодолазький район, Харківська область, висунута шляхом самовисування, староста сіл Староводолазького старостинського округу № 2 (с. Стара Водолага, с. Бахметівка, с. Павлівка).

Машура Дмитро Васильович, 10 грудня 1972 року народження, освіта - вища, позапартійний, в.о. старости Одринського старостинського округу № 3, проживає: с. Одринка, Нововодолазький район, Харківська область, висунутий шляхом самовисування, староста сіл Одринського старостинського округу № 3 (с. Одринка, с. Кут, с. Пластунівка).

Беліба Людмила Петрівна, 20 січня 1981 року народження, освіта - вища, член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», тимчасово непрацююча, проживає: с. Нова Мерефа, Нововодолазький район, Харківська область, висунута шляхом самовисування, староста сіл Ордівського старостинського округу № 4 (с. Ордівка, с. Нова Мерефа, с. Щебетуни).

Ноздрін Микола Миколайович, 22 вересня 1974 року народження, освіта - вища, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», тимчасово непрацюючий, проживає: с. Бражники, Нововодолазький район, Харківська область, висунутий шляхом самовисування, староста сіл Сосонівського старостинського округу № 5 (с. Сосонівка, с. Бражники, с. Головнівка, с. Княжне, с. Моськівка, с.Низівка, с. Стулепівка).

Бирка В`ячеслав Павлович, 26 травня 1967 року народження, освіта - вища, член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», фізична особа-підприємець, проживає: смт Нова Водолага, Нововодолазький район, Харківська область, висунутий шляхом самовисування, староста села Новоселівського старостинського округу № 6 (с. Новоселівка).

Власенко Руслан Сергійович, 21 грудня 1982 року народження, освіта - вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає: м. Харків, висунутий шляхом самовисування, староста сіл Федорівського старостинського округу № 7 (с. Брідок, с. Круглянка, с. Федорівка).

Дата публікації: 14:59 20.10.2017