ЦНАП: якісні адміністративні послуги при мінімальних витратах часу.

18-19 жовтня у місті Кам’янське відбувся практичний тренінг «Найкращі практики для покращення адміністративних послуг у муніципалітетах».

Днями начальник Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок взяла участь у практичному тренінгу «Найкращі практики для покращення адміністративних послуг у муніципалітетах», організований завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ, який відбувся 18 та 19 жовтня у Дніпропетровській області у містах Кам’янське та Дніпро. Делегація з понад 30 осіб-фахівців у сфері надання адміністративних послуг з Харківської , Дніпропетровської та Запорізької областей відвідала  інноваційний ЦНАП у м.Кам’янське Дніпропетровської області.

Метою зустрічі було обмінятися кращими практиками та вивчити нові напрямки організації роботи у своїх центрах надання адміністративних послуг.

Першого дня нас ознайомили з роботою центру у місті Кам’янське,- ділиться своїми враженнями Вікторія Гладкоскок.- ЦНАП міста Кам’янське Дніпропетровської області – гідний приклад інновацій в наданні адміністративних послуг та відмінної командної роботи. Було представлено унікальний проект-мобільний офіс, який орієнтований на людей з особливими потребами і дозволяє надавати їм послуги прямо вдома. Також ми стали свідками вступу ЦНАПу міста Кам’янське до всеукраїнської асоціації ЦНАПів.

Другого дня ми працювали у Дніпрі в робочих групах, де обмінювались враженнями щодо візиту до м. Кам’янське. Потім кожен з керівників та представників ЦНАПів розповів про діяльність та професійність у наданні адміністративних послуг. Підсумковим обговоренням учасники та координатори проекту GIZ визначили подальші шляхи співпраці, актуальні інструменти та методи підтримки для розвитку ЦНАП.

На основі почутого нами було розроблено стратегію розвитку в майбутньому ЦНАПу Нововодолазької селищної ради: це консультаційний центр, який зможе консультувати та надавати відповіді громадянам, як при зверненні особисто, так і по телефону та електронною поштою, це електронна черга, яка при одному дотику дає змогу отримати квиток з номером черги, це мобільний адміністратор, а надалі- мобільний офіс. За допомогою якого будуть здійснюватись виїзди до людей похилого віку та інвалідів для надання їм адміністративних послуг.

Тож будемо втілювати в життя почуті навики та інновації, оскільки якісні адміністративні послуги при мінімальних витратах часу- одне із завдань нашої команди ЦНАПу.

Альбом: ЦНАП: якісні адміністративні послуги при мінімальних витратах часу.
Дата публікації: 08:56 26.10.2017