"Година старости"
\"Година старости\"

"Година старости"

У Нововодолазькій селищній раді відбулася нарада старост старостинських округів, діловодів та координаторів їх роботи

З метою координації роботи новообраних старост у семи старостинських округах Нововодолазької селищної об'єднаної  територіальної громади запроваджено щотижневі наради під назвою "Година старости". Сьогодні у першому засіданні взяли участь старости, діловоди та координатори їх роботи і перші помічники у вирішенні нагальних питань секретар Нововодолазької селищної ради Н.Степаненко, заступники селищного голови Л.Іващенко, А.Єфіменко, А.Хихля. Одноголосно учасники зібрання відзначили важливість налагодження зворотного зв'язку, адже старости - це носії інтересів мешканців сільських територій.  Як результат, вдалося обговорити першочергові для вирішення проблемні питання, спланувати подальшу роботу.

Для того, щоб налагодити системну співпрацю із старостинськими округами було вирішено проводити такі наради щотижнево.

Альбом: "Година старости"
Дата публікації: 13:35 14.11.2017