"Година старости"
\"Година старости\"

"Година старости"

У Нововодолазькій селищній раді відбулася нарада старост старостинських округів, діловодів та координаторів їх роботи

   З метою координації роботи новообраних старост у семи старостинських округах Нововодолазької селищної об'єднаної  територіальної громади запроваджено щотижневі наради під назвою "Година старости". Сьогодні у першому засіданні взяли участь старости, діловоди та координатори їх роботи і перші помічники у вирішенні нагальних питань секретар Нововодолазької селищної ради Н.Степаненко, заступники селищного голови Л.Іващенко, А.Єфіменко, А.Хихля. Одноголосно учасники зібрання відзначили важливість налагодження зворотного зв'язку, адже старости - це носії інтересів мешканців сільських територій.  Як результат, вдалося обговорити першочергові для вирішення проблемні питання, спланувати подальшу роботу.

   Для того, щоб налагодити системну співпрацю із старостинськими округами було вирішено проводити такі наради щотижнево.

Альбом: "Година старости"
Альбом: "Година старости"
Переглядів: 380
Дата публікації: 13:35 14.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>