Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!
Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Можливі відключення електроенергії у споживачів

 У зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10 кВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.12.2017 по 31.12.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

с.Одринка - вул,Слобідська, Набережна, Зелений тупик;

с.Рокитне -Пилорама, ТОВ “Дельта”;

с.Бахметівка -  вул.Лісна, пров.Лісний;

с.Старовірівка - вул.Вишнева, Перемоги;

с.Дячківка - вул. Полтавський шлях, вул. Центральна;

с.Палатки - вул.Шкільна, Ювілейна, Зелена, Степна;

с.Охоче - вул.Миру, вул.Новоселів;

с.Мелихівка - вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Молодіжна, вул.Піщана;

с.Вільхуватка - вул.Слобожанська, вул.2-й- 3-й Лиман;

с.Червона Поляна;

с.Яритівка;

с.Липкуватівка;

смт Нова Водолага - вул. Харківська, вул. Каштанова, вул. Джерельна.

Також АК “Харківобленерго” звертається з проханням до населення  виявляти пильність і повідомляти про підозрілих осіб поблизу енергетичних об’єктів.

Крадіжки енергетичного обладнання мають одразу декілька негативних наслідків, а саме: призводять до значних матеріальних збитків, знижують надійність електропостачання, а в деяких випадках стають причиною знеструмлення споживачів. Мисливці за металом або трансформаторною оливою у гонитві за копійчаними прибутками ризикують добробутом та безпекою громадян, а також піддають власне життя смертельній небезпеці.

Якщо вам стали відомі випадки крадіжок електроенергії, трансформаторної оливи, дротів, різноманітного електрообладнання або в разі підозри, що на об’єктах АК “Харківобленерго” відбуваються протиправні дії, енергетики наполегливо прохають зателефонувати до поліції за номером 102 або колцентру компанії: 0-800-500-413 (м.Харків Харківська область), диспетчерський пункт РЕМ: 4-23-01. Конфіденційність гарантується.

Додаткову інформацію читайте на сайті АК “Харківобленерго”.

Заздалегідь вдячні за порозуміння .

Телефон для довідок : 4-23-01

Керівництво Нововодолазького РЕМ

Переглядів: 451
Дата публікації: 15:14 14.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>