Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Можливі відключення електроенергії у споживачів

У зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10 кВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.12.2017 по 31.12.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

с.Одринка - вул,Слобідська, Набережна, Зелений тупик;

с.Рокитне -Пилорама, ТОВ “Дельта”;

с.Бахметівка -  вул.Лісна, пров.Лісний;

с.Старовірівка - вул.Вишнева, Перемоги;

с.Дячківка - вул. Полтавський шлях, вул. Центральна;

с.Палатки - вул.Шкільна, Ювілейна, Зелена, Степна;

с.Охоче - вул.Миру, вул.Новоселів;

с.Мелихівка - вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Молодіжна, вул.Піщана;

с.Вільхуватка - вул.Слобожанська, вул.2-й- 3-й Лиман;

с.Червона Поляна;

с.Яритівка;

с.Липкуватівка;

смт Нова Водолага - вул. Харківська, вул. Каштанова, вул. Джерельна.

Також АК “Харківобленерго” звертається з проханням до населення  виявляти пильність і повідомляти про підозрілих осіб поблизу енергетичних об’єктів.

Крадіжки енергетичного обладнання мають одразу декілька негативних наслідків, а саме: призводять до значних матеріальних збитків, знижують надійність електропостачання, а в деяких випадках стають причиною знеструмлення споживачів. Мисливці за металом або трансформаторною оливою у гонитві за копійчаними прибутками ризикують добробутом та безпекою громадян, а також піддають власне життя смертельній небезпеці.

Якщо вам стали відомі випадки крадіжок електроенергії, трансформаторної оливи, дротів, різноманітного електрообладнання або в разі підозри, що на об’єктах АК “Харківобленерго” відбуваються протиправні дії, енергетики наполегливо прохають зателефонувати до поліції за номером 102 або колцентру компанії: 0-800-500-413 (м.Харків Харківська область), диспетчерський пункт РЕМ: 4-23-01. Конфіденційність гарантується.

Додаткову інформацію читайте на сайті АК “Харківобленерго”.

Заздалегідь вдячні за порозуміння .

Телефон для довідок : 4-23-01

Керівництво Нововодолазького РЕМ