Пам'ятка учасникам АТО

Пам'ятка учасникам АТО

Санаторне лікування учасників АТО

Пам’ятка учасникам АТО

1. Медико - психологічна реабілітація учасників АТО (працюючим) - видається Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. Для отримання путівки в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води», необхідно звернутися до свого лікаря, який направить Вас на стаціонарне лікування. Після чого Ви зможете отримати путівку до санаторія на реабілітацію терміном на 24 дні.
  2. Санаторно - курортне лікування - необхідно звернутися до свого Управління соціального захисту населення з проханням пройти оздоровлення в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води». За такими профілями захворювання:
  • органів травлення;
  • обміну речовин та ендокринної системи;
  • системи кровообігу;
  • кістково - м’язової системи;
  • органів дихання;
  • нервової системи;
  • нирок та сечовивідних шляхів.

Буде складений трьохсторонній договір з яким Ви приїдете на санаторно - курортне лікування терміном 18 днів.

3. Відпочинок АТО - необхідно звернутися до свого Управління соціального захисту населення                для отримання направлення до нашого санаторію терміном на 14 днів.

Альбом: Пам'ятка учасникам АТО
Дата публікації: 13:21 15.11.2017