Пам'ятка учасникам АТО
Пам\

Пам'ятка учасникам АТО

Санаторне лікування учасників АТО

Пам’ятка учасникам АТО

  1. Медико - психологічна реабілітація учасників АТО (працюючим) - видається Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. Для отримання путівки в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води», необхідно звернутися до свого лікаря, який направить Вас на стаціонарне лікування. Після чого Ви зможете отримати путівку до санаторія на реабілітацію терміном на 24 дні.
  2. Санаторно - курортне лікування - необхідно звернутися до свого Управління соціального захисту населення з проханням пройти оздоровлення в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води». За такими профілями захворювання:
  • органів травлення;
  • обміну речовин та ендокринної системи;
  • системи кровообігу;
  • кістково - м’язової системи;
  • органів дихання;
  • нервової системи;
  • нирок та сечовивідних шляхів.

Буде складений трьохсторонній договір з яким Ви приїдете на санаторно - курортне лікування терміном 18 днів.

    3. Відпочинок АТО - необхідно звернутися до свого Управління соціального захисту населення                для отримання направлення до нашого санаторію терміном на 14 днів.

Альбом: Пам'ятка учасникам АТО
Переглядів: 370
Дата публікації: 13:21 15.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>