Обговорено нагальні питання
Обговорено нагальні питання

Обговорено нагальні питання

14 листопада 2017 року Нововодолазьку селищну раду відвідали експерти програми U-LEAD з Європою

14 листопада  2017 року в Нововодолазькій селищній раді відбулася зустріч за круглим столом із питань співпраці з Харківським ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" та можливостей, які  відкриває співробітництво в рамках Програми U-LEAD з Європою. У засіданні взяли участь: Андрей Хорват, заступник директора Програми U-LEAD з Європою, Астрід Коль, керівник департаменту з комунікацій,  Богдан Алещенко, координатор проекту,  Діана  Баринова, директор Харківського ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування", Віктор Нестеренко,  експерт  з децентралізації цієї установи та ін. Нововодолазьку селищну  об’єднану громаду представляли Лілія Іващенко, перший заступник селищного голови, Наталія Степаненко, секретар селищної ради, працівники селищної ради, директори освітніх закладів. У ході жвавого обговорення процесів децентралізації в Україні, проблем, що заважають розвитку громади,  учасники зібрання обмінялися думками.  Як результат, було  окреслено шляхи вирішення нагальних питань та плани на майбутнє. Програма  U-LEAD з Європою через активну роботу регіональних центрів  сприяє проведенню струтурних реформ з децентралізації та регіональної політики в Україні, спрямованих на підвищення стандартів життя громадян. 

Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Альбом: Обговорено нагальні питання
Переглядів: 587
Дата публікації: 16:44 16.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>