Онлайн-курси: нові знання, нові можливості
Онлайн-курси: нові знання, нові можливості

Онлайн-курси: нові знання, нові можливості

Працівники відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради отримали Сертифікати за успішне завершення онлайн-курсу «Децентралізація в Україні: теорія та практика»

Минулої п’ятниці у м. Київ працівники відділу економічного розвитку та інвестицій  Нововодолазької селищної ради А.Пікалова та І.Кулик  отримали Сертифікати за успішне завершення онлайн-курсу  «Децентралізація  в Україні: теорія та практика».  Вручав Сертифікати Анатолій Ткачук, директор інституту громадянського суспільства, архітектор децентралізації, автор багатьох книг і  посібників з питань реформи органів місцевого самоврядування  в Україні та  автор курсу.  По завершенню урочистостей  відбулось жваве обговорення перебігу реформи в різних регіонах України, проблемних питань щодо об’єднання територіальних громад, завершення  процесів об’єднання до 2020 року. У формі  спілкування «запитання – відповідь» Анатолій Ткачук  ділився актуальною інформацією, надавав консультації та поради. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 521
Дата публікації: 10:25 20.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>