"Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік"
\"Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО \"Новий відлік\"

"Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік"

Сьогодні відбулась зустріч зацікавлених сторін у реалізації проекту "Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік", який було відібрано в рамках виконання Гранту від Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей".

Сьогодні у малій залі засідань Нововодолазької селищної ради відбулась зустріч зацікавлених сторін у реалізації проекту "Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік". Нововодолазьку селищну раду представляли селищний голова О.Єсін, його перший заступник Л.Іващенко, працівники відділу економічного розвитку та інвестицій А.Пікалова та І. Кулик, голова ГО "Нововодолазька спілка ветеранів АТО"  Є.Замула, голова ХОГО "Асоціація приватних роботодавців"  О.Чумак та представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - З.Маісурадзе та О.Жиганов. Нагадуємо, що  у вересні 2017 року проект від  нашої громади було відібрано для реалізації за кошти Світового банку на  умовах співфінансування селищною радою. Під час зустрічі було обговорено конкретні кроки: від укладання Договору, узгодження юридичних питань до моніторингу та звітності щодо реалізації проекту. Також було оглянуто приміщення, в якому планується розмістити Центр.

Альбом: Робоча зустріч з реалізації проекту "Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО "Новий відлік"
Дата публікації: 16:00 22.11.2017