Обмін досвідом триває

Обмін досвідом триває

24 листопада 2017 року війт гміни Вишнева Малопольського воєводства, Республіка Польша - Веслав Стальмах побував на Нововодолажчині

Уже не перший рік  тривають дружні стосунки  між Нововодолазькою громадою та гміною Вишнева Малопольського воєводства Республіки Польща. Черговий обмін досвідом відбувся і  у лютому цього року, коли було організовано навчальний візит групи керівників освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, житлово-комунальних закладів Нововодолазької громади до Республіка Польща.  Плідна робота триває і сьогодні. Так, 23 листопада 2017 року у м. Харків пройшов ІІ Польсько-Український Форум місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції». Участь у ньому взяла  і делегація з Нововодолазької об’єднаної територіальної громади на чолі із селищним головою Олександром Єсіним. На даному форумі польські експерти з місцевого самоврядування ділилися досвідом управління територіями, створенням комфортних умов для проживання мешканців. Було розглянуто ключові моменти щодо розвитку бізнесу, формування бізнес-середовища, розвитку територій та конкуренції в умовах децентралізації.

У рамках форуму з доповіддю виступив Війт гміни Вишнева Малопольського воєводства, Республіки Польща Веслав Стальмах,  саме він гостинно приймав нашу делегацію у лютому цього року.

І ось, 24 листопада з дружнім візитом він відвідав нашу громаду. Його радо зустріли Нововодолазький селищний голова О. С.  Єсін,  секретар селищної ради Н. Є. Степаненко,  перший заступник селищного голови з питань виконавчого органу ради Л.М. Іващенко, заступник селищного голови з правових питань А. В.  Єфіменко, заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства А. М. Хихля. Пану Веславу було запропоновано ознайомчу екскурсію по селищній раді, продемонстровано структуру та принципи роботи виконавчих органів ради. Далі зустріч проходила за круглим столом, де було обговорено та зроблено порівняльну характеристику роботи та принципів функціонування різних галузей між Україною та Республіка Польща, зокрема в таких сферах як: культурно-освітній, сільськогосподарській, промисловій.

Також пану Веславу було запропоновано відвідати ДНЗ «Казка», БДЮТ, амбулаторію загальної практики – сімейної медицини с. Нововселівка та СБК с. Новоселівка. Керівники даних закладів з цікавістю провели екскурсію вельмишановному гостю та подарували символічні подарунки.

По завершенню візиту пан Веслав відзначив високий розвиток нашої громади, те, що ми впевнено крок за кроком прямуємо вперед до європейських стандартів життя, і пообіцяв обов’язково приїхати ще.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/643 | Переглядів: 503Дата публікації: 15:35 24.11.2017

Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної ради