У Харкові пройшов ІІ Польсько-Український Форум місцевого самоврядування

Участь у форумі взяла делегація від Нововодолазької ОТГ

З надією на подальшу співпрацю! Саме під таким гаслом у м. Харків пройшов II Польсько-Український форум місцевого самоврядування, у якому взяли участь 400 учасників з 7 областей України, українські та польські експерти, підприємці та ділові кола. Участь у заході взяла і делегація від Нововодолазької ОТГ. Форум організований Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування під керівництвом Діани Баринової, мав тематичне спрямування: «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції». Отримана інформація обов’язково знайде відображення в пошуках шляхів місцевого розвитку.

Альбом:
Дата публікації: 13:36 28.11.2017