Обмінялися досвідом і обговорили важливі питання

Делегації із Зачепилівського та Дергачівського районів переймали досвід у Нововодолазькій ОТГ

28 листопада 2017 року Нововодолазьку селищну раду відвідали представники новоутворених ОТГ Зачепилівського та Дергачівського районів, на територіях яких нещодавно утворилися Зачепилівська ОТГ та Малоданилівська ОТГ. Гостей радо зустрів голова Нововодолазької селищної ради Олександр Єсін та перший заступник селищного голови з питань виконавчого органу Лілія Іващенко. На  зустріч також були запрошені заступник селищного голови з правових питань Аліна  Єфіменко та начальник відділу земельних відносин,  комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради Світлана Семикрас.

До складу делегацій входили представники селищних рад сусідніх районів, які приїхали перейняти досвід організації роботи Нововодолазької ОТГ. У гостей було дуже багато запитань, на які надавалися вичерпні відповіді. Зокрема їх цікавило формування роботи виконавчих органів, роботи закладів культури, освіти, медицини, житлово-комунального господарства, відділу благоустрою і т. д. Олександр Єсін також  розповів про впровадження в майбутньому польського досвіду роботи на території Нововодолазької ОТГ, зокрема, встановлення контейнерів для сортування сміття, створення публічних бібліотек. Зустріч проходила у жвавій атмосфері. По закінченню  гості подякували за вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, і за теплу атмосферу прийому.

Альбом:
Дата публікації: 16:23 28.11.2017