Обмінялися досвідом і обговорили важливі питання
Обмінялися досвідом і обговорили важливі питання

Обмінялися досвідом і обговорили важливі питання

Делегації із Зачепилівського та Дергачівського районів переймали досвід у Нововодолазькій ОТГ

28 листопада 2017 року Нововодолазьку селищну раду відвідали представники новоутворених ОТГ Зачепилівського та Дергачівського районів, на територіях яких нещодавно утворилися Зачепилівська ОТГ та Малоданилівська ОТГ. Гостей радо зустрів голова Нововодолазької селищної ради Олександр Єсін та перший заступник селищного голови з питань виконавчого органу Лілія Іващенко. На  зустріч також були запрошені заступник селищного голови з правових питань Аліна  Єфіменко та начальник відділу земельних відносин,  комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради Світлана Семикрас.

До складу делегацій входили представники селищних рад сусідніх районів, які приїхали перейняти досвід організації роботи Нововодолазької ОТГ. У гостей було дуже багато запитань, на які надавалися вичерпні відповіді. Зокрема їх цікавило формування роботи виконавчих органів, роботи закладів культури, освіти, медицини, житлово-комунального господарства, відділу благоустрою і т. д. Олександр Єсін також  розповів про впровадження в майбутньому польського досвіду роботи на території Нововодолазької ОТГ, зокрема, встановлення контейнерів для сортування сміття, створення публічних бібліотек. Зустріч проходила у жвавій атмосфері. По закінченню  гості подякували за вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, і за теплу атмосферу прийому.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 498
Дата публікації: 16:23 28.11.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>