Обговорено питання благоустрою
Обговорено питання благоустрою

Обговорено питання благоустрою

Нововодолазьку селищну раду відвідала делегація з Великобурлуцького району

5 грудня 2017 року  Нововодолазьку селищну раду з робочим візитом відвідала делегація Великобурлуцького району, на чолі з головою Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктором Михайловичем Слишом. Гостей зустрічали голова Нововодолазької селищної ради Олександр Сергійович Єсін та заступник голови з питань розвитку територій громади Віталій Михайлович Столяренко.

У ході зустрічі були обговорені питання  роботи  відділу благоустрою, зокрема,  наявність техніки для виконання всебічних робіт, налагодження вивезення побутового сміття від домоволодінь населення. Особлива увага присутніх була звернута на утримання доріг під час ожеледиці. Для цього селищною радою було заготовлено достатньо соляно-піщаної суміші, готова до експлуатації вся необхідна техніка.

Селищний голова О. С. Єсін також дав вичерпні відповіді на всі питання, які цікавили гостей. Також він докладно розповів про етапи становлення та подальші кроки розбудови  Нововодолазької  об’єднаної територіальної громади. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 509
Дата публікації: 16:37 05.12.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>