Гуманітарна допомога для українських захисників
Гуманітарна допомога для українських захисників

Гуманітарна допомога для українських захисників

Днями заступник Нововодолазького селищного голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Миколайович Хихля відвідав 20 окремий мотопіхотний батальйон «Дніпропетровськ», який розташувався в смт Черкаське, Криничанського району, Дніпропетровської області

За сприяння Нововодолазької селищної ради, ФОП Колодяжної В,В.( мінімаркет «Норма»),  ФОП Іванчук В.Л. (ТМ «Алінка»), ФОП Абдунова Акіфа Бабула огли було надано гуманітарну допомогу нашим воїнам.

Українським захисникам були передані продукти харчування, медикаменти, господарчі товари. Воїни радо зустріли Андрія Хихлю, ознайомили з побутом, показали намети, в якому мешкають по 18 чоловік, їдальню, розповідали різні історії про те, як їм служиться, що траплялося цікавого та не дуже за період перебування в армії.

Настрій хлопці мають бойовий і не збираються здаватися! Які б труднощі не виникали чи під час навчального періоду, чи  то на полі бою, вони завжди допоможуть один одному.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 399
Дата публікації: 15:36 11.12.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>