Вшанували чорнобильців
Вшанували чорнобильців

Вшанували чорнобильців

Сьогодні до пам'ятного знаку учасників Чорнобильської трагедії поклали квіти з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  З цієї нагоди біля пам’ятного знаку тим, хто  у квітні 1986 року  вступив у двобій із жорстоким ворогом, хто заступив собою страшне лихо, зібралися  нововодолажчани, щоб  висловити  свою щиру вдячність. До пам’ятного знаку були покладені живі квіти. У цьому заході взяв участь  і заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Миколайович Хихля.

У своїх виступах учасники мітингу ще раз наголосили, що чорнобильська трагедія - це незагоєна суспільна рана, наша спільна біда, що  увійшла в число найбільших катастроф в історії людства, радіаційний смерч, що забрав життя і здоров’я тисячі людей. І забути про це ми не маємо права. 

Альбом: Вшанували чорнобильців
Альбом: Вшанували чорнобильців
Альбом: Вшанували чорнобильців
Переглядів: 354
Дата публікації: 11:48 14.12.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>