З Днем працівників суду

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

Глибоко переконаний, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, реалізації та захисту прав і законних інтересів кожного громадянина та суб'єктів господарювання, забезпечення неупереджених, виважених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

З нагоди професійного свята зичу вам витримки і сили духу, натхнення та оптимізму, міцного здоров'я і родинного щастя, добра та злагоди, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання! Нехай людська повага й довіра стануть гідними орієнтирами у вашій щоденній роботі!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін