По країні з краю в край ходить Святий Миколай
По країні з краю в край ходить Святий Миколай

По країні з краю в край ходить Святий Миколай

Нововодолазька селищна рада привітала дітей з обмеженими можливостями З Днем Святого Миколая

У грудні до нас приходить найчарівніше свято - День Святого Миколая. Це свято радості, добра. А ще це день приємних сюрпризів. Для дітей з обмеженими можливостями Нововодолазька селищна рада  також підготувала святковий сюрприз. Їх було запрошено до дитячої школи мистецтв, де хлопчики і дівчатка взяли участь у чарівному дійстві «По країні з краю в край ходить Святий Миколай». З цікавістю діти познайомилися  із Антипком, який весь час намагався зашкодити, і з доброю Феєю, з Янголами, що  відтворили на полотні образ Святого Миколая, з танцювальними колективами, які «змінювали час». А ще  під час святкового дійства всі з цікавістю прослухали  виступ ансамблю гітаристів, подивилися уривок із спектаклю «Чарівник смарагдового міста», де вихованці школи мистецтв  вдало перевтілювалися в образи героїв.

А по закінченню свята дітлахи отримали від Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна солодкі подарунки. Дітям з обмеженими можливостями, які не змогли приїхати на святкове дійство, солодощі вручили старости старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

У день Святого Миколая  всі вірять, що на них чекають дива. Нехай  же ця віра в чарівництво надовго збережеться в їх серцях. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 881
Дата публікації: 15:08 19.12.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>