По країні з краю в край ходить Святий Миколай

Нововодолазька селищна рада привітала дітей з обмеженими можливостями З Днем Святого Миколая

У грудні до нас приходить найчарівніше свято - День Святого Миколая. Це свято радості, добра. А ще це день приємних сюрпризів. Для дітей з обмеженими можливостями Нововодолазька селищна рада  також підготувала святковий сюрприз. Їх було запрошено до дитячої школи мистецтв, де хлопчики і дівчатка взяли участь у чарівному дійстві «По країні з краю в край ходить Святий Миколай». З цікавістю діти познайомилися  із Антипком, який весь час намагався зашкодити, і з доброю Феєю, з Янголами, що  відтворили на полотні образ Святого Миколая, з танцювальними колективами, які «змінювали час». А ще  під час святкового дійства всі з цікавістю прослухали  виступ ансамблю гітаристів, подивилися уривок із спектаклю «Чарівник смарагдового міста», де вихованці школи мистецтв  вдало перевтілювалися в образи героїв.

А по закінченню свята дітлахи отримали від Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна солодкі подарунки. Дітям з обмеженими можливостями, які не змогли приїхати на святкове дійство, солодощі вручили старости старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

У день Святого Миколая  всі вірять, що на них чекають дива. Нехай  же ця віра в чарівництво надовго збережеться в їх серцях.

Альбом:
Дата публікації: 15:08 19.12.2017