Спільними кроками до легальної зайнятості

Спільними кроками до легальної зайнятості

Інспектор праці Нововодолазької селищної ради Пархоменко В.В. відвідала міні ярмарок вакансій, організований Нововодолазьким районним центром зайнятості

22 грудня 2017 року спеціаліст у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради Пархоменко В.В. (інспектор праці) була запрошена на міні ярмарок вакансій, організований Нововодолазьким районним центром зайнятості, на якому були присутні роботодавці та особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Роботодавці презентували перелік вакансій на їх підприємствах, розмір заробітної плати, досвід та стаж роботи необхідний для зайняття посад.

Інспектор праці, в свою чергу зазначила, що нелегальна зайнятість працівників та зарплата «в конвертах» протягом тривалого часу залишається однією з найбільш актуальних проблем в Україні. Адже одним із джерел наповнення місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем кожного населеного пункту, якісне медичне обслуговування, належний рівень освіти та культури, а головне, це – захист прав та законних інтересів платників податків.

Далі вона зауважила, що змінами до статті 265 КЗпП України не лише визначено перелік порушень та збільшено розмір штрафів, а й конкретизовано осіб, які несуть відповідальність: посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій; юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю.

Наостанок, вона звернулася до всіх роботодавців, які використовують найману працю, з проханням усвідомити свою відповідальність перед працівниками та легалізувати трудові відносини у відповідності до чинного законодавства.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/697 | Переглядів: 390Дата публікації: 15:58 28.12.2017