«Хай буде радість в кожній хаті»
«Хай буде радість в кожній хаті»

«Хай буде радість в кожній хаті»

Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»

  Нововодолазька селищна рада запросила цього року односельців у цей різдвяний вечір на головну площу селища. Там  відбулося святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового».

  За участі  творчого педагогічного колективу «Креативні замальовки» дитячої школи мистецтв було представлено казкове  театральне дійство «Хай буде радість в кожній хаті». Яскравий вертеп з ляльками Янголів, Царя Ірода, Воїнів, Пастухів, Східних Царів переніс всіх присутніх в ті часи, коли засяяла Різдвяна зірка і сповістила всіх присутніх, що син Божий народився!

  Святковий настрій створювали  всім присутнім і величальні пісні та колядки, які виконували учасники народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» будинку дитячої та юнацької творчості. Дзвінки та сильні голоси  дітей та їхніх керівників дзвеніли на  площі на всі лади, сповіщаючи, що настає святий вечір.

Альбом: Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»
Альбом: Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»
Альбом: Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»
Альбом: Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»
Переглядів: 579
Дата публікації: 09:51 10.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>