«Хай буде радість в кожній хаті»

Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»

Нововодолазька селищна рада запросила цього року односельців у цей різдвяний вечір на головну площу селища. Там  відбулося святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового».

За участі  творчого педагогічного колективу «Креативні замальовки» дитячої школи мистецтв було представлено казкове  театральне дійство «Хай буде радість в кожній хаті». Яскравий вертеп з ляльками Янголів, Царя Ірода, Воїнів, Пастухів, Східних Царів переніс всіх присутніх в ті часи, коли засяяла Різдвяна зірка і сповістила всіх присутніх, що син Божий народився!

Святковий настрій створювали  всім присутнім і величальні пісні та колядки, які виконували учасники народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» будинку дитячої та юнацької творчості. Дзвінки та сильні голоси  дітей та їхніх керівників дзвеніли на  площі на всі лади, сповіщаючи, що настає святий вечір.

Альбом: Святкове дійство «Надвечір’я Різдва Христового»
Дата публікації: 09:51 10.01.2018