Зустріч з освітянами
Зустріч з освітянами

Зустріч з освітянами

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін провів зустріч з педагогічними колективами шкіл, позашкільного та дошкільних навчальних закладів об'єднаної територіальної громади

  Перед початком навчального процесу у школах, який розпочнеться після зимових канікул 15 січня, відбулася  зустріч з педагогічними колективами шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів нашої громади. У ній взяли участь Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, його перший заступник Лілія Іващенко, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради  Ольга Козачок та  голова Нововодолазької селищної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентина Коротецька.                        

  Як відомо, з першого січня поточного року Нововодолазька селищна рада здійснює управління закладами освіти. На зібранні присутні були проінформовані про напрямки діяльності об’єднаної територіальної громади з питань управління та розвитку освіти, питань фінансування на 2018 рік.  До відома кожного директора закладу, кожного вчителя було доведено, що 29 грудня  2017 року сесією Нововодолазької селищної ради прийнято рішення про заборону збирання коштів з батьків на потреби закладів.

  Під час зустрічі кожному присутньому також було запропоновано подати свої ідеї і бачення розвитку освіти в ОТГ.

Альбом: Зустріч з освітянами
Альбом: Зустріч з освітянами
Альбом: Зустріч з освітянами
Альбом: Зустріч з освітянами
Альбом: Зустріч з освітянами
Переглядів: 731
Дата публікації: 11:25 10.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>