До уваги орендарів та землекористувачів
До уваги орендарів та землекористувачів

До уваги орендарів та землекористувачів

Нарахування земельного податку громадянам у 2018 року буде проводитись з застосуванням нової грошової оцінки земельних ділянок

  Нововодолазька селищна рада нагадує,  що  у 2017 році було проведено та затверджено  нову  грошову оцінку  земель населених пунктів  смт. Нова Водолага та с. Новоселівка. Тобто нарахування земельного податку громадянам у 2018 року буде проводитись із застосуванням вже нової грошової оцінки земельних ділянок  фіскальною службою.

  Орендарям земельних ділянок для нарахування орендної плати на 2018 рік  відповідно до вимог ст. 286 Податкового кодексу України  необхідно  самостійно звернутись до відділу земельних ресурсів для отримання Витягу з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки та подати зазначений Витяг разом з податковою звітністю до  Нововодолазького відділення Південної  ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.

  Нагадуємо,  що відповідно до чинного законодавства  звітність по земельному податку та орендній платі  необхідно подати до 20 лютого поточного року. 

Переглядів: 327
Дата публікації: 10:25 16.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>