Обмін досвідом - запорука налагодженої системи надання адміністративних послуг

Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування 18 січня 2018 року було проведено виїзну нараду з представниками ОТГ Харківської області на базі Нововодолазької ОТГ. Тема зустрічі: «Створення та робота центрів надання адміністративних послуг, ознайомлення з роботою ЦНАПу та переліком надання адміністративних послуг в громаді».

Гостей зустрічали заступник селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко та начальник відділу (ЦНАП) Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок.

З ознайомчим візитом до нашої громади прибули: експерт Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Кушнір разом з представниками Державної міграційної служби (Інгою Панцир), Державного земельного кадастру в Харківській області (Олександром Штрихом) та Департаменту конкурентоспроможності ХОДА (Вітою Фунтовою, Людмилою Канюкою) та представники ОТГ Харківської області. Дуже корисно було обмінятись досвідом та представити Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради. Експерт Юрій Кушнір відмітив: «Зручне  приміщення, привітний та кваліфікований персонал ЦНАПу - все це, а, найголовніше, – підтримка голови Нововодолазької селищної ради Олександра Єсіна та керівництва громади стали запорукою організації надання мешканцям громади найзатребуваніших адміністративних послуг».

В ході зустрічі була проведена нарада, де були обговорені питання створення ЦНАПу на базі ОТГ, порядок здійснення видачі закордонних паспортів та id карт, здійснення державної реєстрації актів цивільного стану.

По закінченню зустрічі, гості щиро подякували Аліні Єфіменко та Вікторії Гладкоскок за надання вичерпних відповідей та теплу зустріч і домовилися співпрацювати й надалі.

Альбом:
Дата публікації: 10:58 19.01.2018