Обмін досвідом - запорука налагодженої системи надання адміністративних послуг
Обмін досвідом - запорука налагодженої системи надання адміністративних послуг

Обмін досвідом - запорука налагодженої системи надання адміністративних послуг

18 січня 2018 року було проведено виїзну нараду з представниками ОТГ Харківської області на базі Нововодолазької ОТГ

     Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування 18 січня 2018 року було проведено виїзну нараду з представниками ОТГ Харківської області на базі Нововодолазької ОТГ. Тема зустрічі: «Створення та робота центрів надання адміністративних послуг, ознайомлення з роботою ЦНАПу та переліком надання адміністративних послуг в громаді».

   Гостей зустрічали заступник селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко та начальник відділу (ЦНАП) Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок.

    З ознайомчим візитом до нашої громади прибули: експерт Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Кушнір разом з представниками Державної міграційної служби (Інгою Панцир), Державного земельного кадастру в Харківській області (Олександром Штрихом) та Департаменту конкурентоспроможності ХОДА (Вітою Фунтовою, Людмилою Канюкою) та представники ОТГ Харківської області. Дуже корисно було обмінятись досвідом та представити Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради. Експерт Юрій Кушнір відмітив: «Зручне  приміщення, привітний та кваліфікований персонал ЦНАПу - все це, а, найголовніше, – підтримка голови Нововодолазької селищної ради Олександра Єсіна та керівництва громади стали запорукою організації надання мешканцям громади найзатребуваніших адміністративних послуг».

   В ході зустрічі була проведена нарада, де були обговорені питання створення ЦНАПу на базі ОТГ, порядок здійснення видачі закордонних паспортів та id карт, здійснення державної реєстрації актів цивільного стану.

   По закінченню зустрічі, гості щиро подякували Аліні Єфіменко та Вікторії Гладкоскок за надання вичерпних відповідей та теплу зустріч і домовилися співпрацювати й надалі. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 988
Дата публікації: 10:58 19.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>