Ознайомчий візит до ЦНАПу
Ознайомчий візит до ЦНАПу

Ознайомчий візит до ЦНАПу

Представники Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Луганської області завітали до ЦНАПу Нововодолазької селищної ради

  З початком нового робочого тижня до Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради знову завітали гості. Цього разу до нас приїздили представники новоствореного Центру надання  адміністративних послуг Троїцької селищної ради Луганської області начальник Анастасія Варибрус та провідний спеціаліст відділу реєстрації та перереєстрації фізичних осіб Тетяна Кальна. Метою зустрічі було ознайомлення гостей із діяльністю нашого ЦНАПу та послугами, які у ньому надаються. 

  Працівники Центру надання адмінстративних послуг Нововодолазької селищної ради  із задоволенням поділилися досягнення та планами і відповіли на питання колег з Луганщини, які тільки розпочинають свою діяльність в цьому напрямку.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 1157
Дата публікації: 16:01 24.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>