Спільними заходами Нововодолазької ОТГ до єдиної мети
Спільними заходами Нововодолазької ОТГ до єдиної мети

Спільними заходами Нововодолазької ОТГ до єдиної мети

25 січня 2018 року в Нововодолазькому районному центрі зайнятості проведено круглий стіл на тему: «Встановлення партнерських відносин підприємств та організацій в Нововодолазькій об’єднаній територіальній громаді», на якому були присутні роботодавці ОТГ

 Розпочала захід директор Нововодолазького районного центру зайнятості Алевтина Цимбал, яка виступила з інформацією про можливість організації і проведення тимчасових робіт за рахунок роботодавця; можливість залучення безробітних на професійну підготовку та перепідготовку, як безпосередньо на базі підприємств, так і використовуючи можливості Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 Про особливості призначення пенсії за віком в залежності від страхового стажу особи та зміни в пенсійному законодавстві; можливості зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України для особистого контролю свого страхового стажу доповіла заступник начальника Нововодолазького відділу обслуговування громадян Харківського приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області Анна Онацька.

 Спеціаліст у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради Віта Пархоменко наголосила на питанні своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. Крім того, вона додала, що запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці є профілактична робота та консультування роботодавців: "Ми не маємо на меті збір штрафів, у нас мета привести у відповідність до правового поля трудові відносини, тому  більш важливе значення мають превентивні заходи, зокрема, інформаційного, роз’яснювального характеру".

 Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької  селищної ради Світлана Семикрас надала інформацію про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

 Начальник відділу праці  та зайнятості населення Світлана Сівак  та  головний спеціаліст з питань охорони праці відділу праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення Нововодолазької районної державної адміністрації Євгенія Пересічанська акцентували увагу на дотриманні норм та стандартів з охорони праці; обов’язковості повідомлення роботодавцями про створення нових робочих місць, реєстрацію колективних договорів; розповіли про особливості і порядок реєстрації внутрішньо переміщених осіб; зазначили, що під норми охорони праці підпадають всі підприємства, незалежно від форм власності.

 Попередила всіх про шахрайство та фінансовий захист, розповіла про банківські програми кредитування для молоді, внутрішньо переміщених осіб, енергозберігаючі кредити керуюча ТВБВ №10020/0372 філії ХОУ АТ «Ощадбанк» Лариса Хільченко. 

 Наостанок було вирішено запровадити практику організації таких спільних зустрічей громади з роботодавцями з метою роз’яснення норм законодавства у сфері зайнятості, пенсійного законодавства, охорони праці, легальної зайнятості та іншого.

 

 

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 759
Дата публікації: 14:02 29.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>