Шановні нововодолажчани та гості нашого селища!
Шановні нововодолажчани та гості нашого селища!

Шановні нововодолажчани та гості нашого селища!

Запрошуємо вас незабутньо провести свято всіх закоханих – 14 лютого!

  Хто відчуває непереборне почуття любові  та хоче всього на один день стати до жартівливого шлюбу,  подавайте свої заявки на реєстрацію шлюбу до 9 лютого 2018 року за телефоном 0637800727. Вас чекає реєстрація жартівливого шлюбу, фото на згадку, свідоцтво про шлюб!

  Пропонуємо також взяти участь у флешмобі – «В любові наша сила!». Прийти на головну площу нашого селища о 15.00 годині, одягти на себе червоний аксесуар одягу і вишукуватися у велике серце любові! На вас обов'язково чекають сюрпризи!

  В Дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради буде проходити виставка книг, присвячена любовній ліриці! 

Переглядів: 867
Дата публікації: 16:44 29.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>