«Місцеве самоврядування. Народні обранці»
«Місцеве самоврядування. Народні обранці»

«Місцеве самоврядування. Народні обранці»

26 січня 2018 року у місті Києві відбулися заходи в рамках проекту «Місцеве самоврядування. «Народні обранці». Де Нововодолазька селищна ОТГ була відзначена подякою!

   26 січня 2018 року відбулося урочисте підведення підсумків Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці», яке пройшло у місті Києві. Де Нововодолазька селищна ОТГ була відзначена подякою! Із Харківської області з 13-ти громад, було відзначено чотири громади, а саме: Чкалівську, Роганську, Старосалтівську та Нововодолазьку ОТГ. Голова Нововодолазької селищної ради  Олександр Єсін побував на даному заході та отримав подяку за активну життєву позицію та ефективну діяльність, спрямовану на покращення рівня добробуту наших громадян, а також пам’ятну відзнаку та Книгу Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

  Масштабний захід здійснювався за участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та інших.

Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Переглядів: 534
Дата публікації: 13:43 30.01.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>