«Місцеве самоврядування. Народні обранці»

26 січня 2018 року у місті Києві відбулися заходи в рамках проекту «Місцеве самоврядування. «Народні обранці». Де Нововодолазька селищна ОТГ була відзначена подякою!

26 січня 2018 року відбулося урочисте підведення підсумків Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці», яке пройшло у місті Києві. Де Нововодолазька селищна ОТГ була відзначена подякою! Із Харківської області з 13-ти громад, було відзначено чотири громади, а саме: Чкалівську, Роганську, Старосалтівську та Нововодолазьку ОТГ. Голова Нововодолазької селищної ради  Олександр Єсін побував на даному заході та отримав подяку за активну життєву позицію та ефективну діяльність, спрямовану на покращення рівня добробуту наших громадян, а також пам’ятну відзнаку та Книгу Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Масштабний захід здійснювався за участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та інших.

Альбом: «Місцеве самоврядування. Народні обранці»
Дата публікації: 13:43 30.01.2018