Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»

1 лютого 2018 року в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була організована пізнавально – оглядова екскурсія для учнів 1 класу Ватутінської ЗОШ

Книга - це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування із книгою допомагає дітям оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а дитяча бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок, популяризує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. Саме з цією метою 1 лютого 2018 року в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була організована пізнавально – оглядова екскурсія. До бібліотеки завітали учні 1 класу Ватутінської ЗОШ. У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Працівники бібліотеки розповіли дітям про цей заклад, познайомили їх із правилами користування книгою, книжковим фондом, виставками, провели бібліографічний огляд літератури нових надходжень до бібліотеки. Цікавим доповненням до екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя». Діти ознайомилися з книжковою виставкою «Ласкаво просимо до країни книжок» та переглянули мультфільм «Товста книга». Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки. Всім присутнім сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Тож запрошуємо усіх бажаючих до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з вами і працюємо для вас! Ласкаво просимо!

Альбом:  Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
Дата публікації: 15:26 01.02.2018