Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
 Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»

Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»

1 лютого 2018 року в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була організована пізнавально – оглядова екскурсія для учнів 1 класу Ватутінської ЗОШ

    Книга - це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування із книгою допомагає дітям оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а дитяча бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок, популяризує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. Саме з цією метою 1 лютого 2018 року в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була організована пізнавально – оглядова екскурсія. До бібліотеки завітали учні 1 класу Ватутінської ЗОШ. У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Працівники бібліотеки розповіли дітям про цей заклад, познайомили їх із правилами користування книгою, книжковим фондом, виставками, провели бібліографічний огляд літератури нових надходжень до бібліотеки. Цікавим доповненням до екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя». Діти ознайомилися з книжковою виставкою «Ласкаво просимо до країни книжок» та переглянули мультфільм «Товста книга». Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки. Всім присутнім сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

   Тож запрошуємо усіх бажаючих до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з вами і працюємо для вас! Ласкаво просимо! 

Альбом:  Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
Альбом:  Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
Альбом:  Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
Альбом:  Пізнавально – оглядова екскурсія «Місце зустрічі – бібліотека»
Переглядів: 853
Дата публікації: 15:26 01.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>