Шановні мешканці громади!
Шановні мешканці громади!

Шановні мешканці громади!

Сьогодні в районі відновлено видачу рецептів та медичних препаратів в аптеках за державною програмою «Доступні ліки»

  Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр ліків державної програми «Доступні ліки», які повністю або частково відшкодовуються державою. Наразі в програмі доступно 239 препаратів від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ-го типу та бронхіальної астми. Колишній перелік, який діяв у 2017 році, містить 199 найменувань препаратів. Всього повністю держава відшкодовуватиме вартість 34 препаратів. Доплата за інші ліки, залежно від роздрібної ціни препарату та розміру відшкодування державою, коливається від 0,09 грн до 311 грн. До оновленого реєстру включено лозартан для лікування серцево-судинних захворювань, а також глібенкламід для лікування цукрового діабету ІІ-го типу.

  Щоб отримати ліки, треба звернутися до сімейного лікаря, пройти огляд та відповідно до призначеного лікування одержати рецепт (рецепт виписують не за комерційною назвою, а за діючою речовиною). З даним рецептом пацієнт іде до аптеки, яка бере участь у програмі.

  В аптеці пацієнтові пропонують декілька препаратів, які містять одну й ту саму діючу речовину. Саме він вирішує, який придбати лікарський засіб із найменшою вартістю або такий, за який треба доплатити. Якщо в аптеці на час звернення немає препарату, який пацієнт може отримати безоплатно, він може звернутися до іншого аптечного закладу, який має позначку «Доступні ліки». Або зачекати, доки ліки надійдуть в цю аптеку, чи обрати іншу торгову марку та доплатити різницю. Рецепт діє упродовж 30-ти днів.

Перелік аптек в смт Нова Водолага, що працюють за програмою «Доступні ліки»:

- ДОРП «Обласний аптечний склад», Аптека №346, вул. Пушкіна,16;

- ФОП «Дяченко М.О.», смт Нова Водолага, пров. Кооперативний,5, вул. Пушкіна, 16;

- ТОВ «Магнолія», смт Нова Водолага, вул. Кооперативна, 6;

- ТОВ «Медара» смт Нова Водолага, пров. Кооперативний, 8.

  Шановні мешканці якщо вас цікавить перелік ліків, що входять в Урядову програму, на це питання відповість вам лікар, а також інформація розміщена на сайті МОЗ України http:/www.moz.gov.ua

  На території громади за даними медичної статистики на 2017 рік, кожний третій мешканець потерпає на захворювання серцево-судинної системи, на діабет II-го типу страждає 500 чоловік, зареєстровано 97 випадків бронхіальної астми. Смертність від хвороб судин і серця становить 71,4% в структурі загальної смертності.

Головний лікар КНП "Центр ПМСД" Нововодолазької селищної ради Л.М. Мороз

Переглядів: 530
Дата публікації: 10:14 06.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>