Вітаємо переможців!

Учні–переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України який відбувся 04 лютого 2018 року

Товстик Анна, учениця 10 класу, вихованка народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька», посіла  І місце,  наукова робота «Чоботарство на Слобожанщині  другої половини ХІХ-ХХ ст.»,  виконана під керівництвом Коваль Ольги Володимирівни.

Олександренко Максим, учень 10 класу, Нововодолазького ліцею, посів ІІ місце (відділення «Екології та аграрних наук», секція «Екологія», наукова робота «Вплив  wi-fi зв'язку на живі організми»), науковий керівник - учитель Скриннікова Олена Анатоліївна.

Іванюк Альона, учениця 10 класу, Нововодолазького ліцею, посіла ІІІ місце (відділення «Історії», секція «Історія України», наукова робота «Україна і НАТО: реалії та перспективи»), науковий керівник - учитель Коваленко Віталій Володимирович.

Мандрика Уляна, учениця 9-А класу, Нововодолазька гімназія, посіла ІІІ місце (відділення «Мовознавство», секція «Українська мова», наукова робота «Відображення гендерного аспекту в українських народних весільних піснях»), науковий керівник - учитель української мови і літератури, спеціаліст Щербак Альона Анатоліївна.

Решетняк Єлизавета, учениця 10-Б класу, Нововодолазька гімназія, посіла І місце (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Соціологія», наукова робота «Вплив соціальних конфліктів в Україні на виникнення конфліктних ситуацій у шкільному середовищі (за результатами пілотного дослідження учнівства та вчительства Нововодолазької гімназії Нововодолазької селищної ради»), науковий керівник - учитель української мови і літератури, вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Цяцька Людмила Вікторівна.

Дата публікації: 11:20 06.02.2018