Управління проектом: від ідеї до результату

07.02.2018 року у приміщені Нововодолазької селищної ради відбувся семінар-тренінг, на тему «Управління проектом: від ідеї до результату»

Даний захід провела перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА – начальник проектно-аналітичного управління Надія Кривицька.

На заході були присутні начальники відділів Нововодолазької селищної ради, депутати, старости старостинських округів, представники галузей освіти та культури Нововодолазької ОТГ.

Під час презентації матеріалу наводилися приклади розробки проектів для отримання матеріально-технічної допомоги та грантів. Присутні мали змогу поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Альбом: Управління проектом: від ідеї до результату
Дата публікації: 16:09 07.02.2018