Управління проектом: від ідеї до результату
Управління проектом: від ідеї до результату

Управління проектом: від ідеї до результату

07.02.2018 року у приміщені Нововодолазької селищної ради відбувся семінар-тренінг, на тему «Управління проектом: від ідеї до результату»

  Даний захід провела перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА – начальник проектно-аналітичного управління Надія Кривицька.

  На заході були присутні начальники відділів Нововодолазької селищної ради, депутати, старости старостинських округів, представники галузей освіти та культури Нововодолазької ОТГ.

  Під час презентації матеріалу наводилися приклади розробки проектів для отримання матеріально-технічної допомоги та грантів. Присутні мали змогу поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

 

Альбом: Управління проектом: від ідеї до результату
Альбом: Управління проектом: від ідеї до результату
Альбом: Управління проектом: від ідеї до результату
Альбом: Управління проектом: від ідеї до результату
Переглядів: 597
Дата публікації: 16:09 07.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>