Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!

11 лютого 2018 року у м. Харкові відбувся VI Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс з хореографії «THE SPIRIT ART»

У фестивалі брали участь вихованці ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ (кер. Скидан С.І.). Було представлено дві композиції у віковій категорії 13-14 років. Журі на чолі з Трушиною О.В., примою-балериною Харківського національного театру опери і балету ім. Лисенка, високо оцінило виступи групи ансамблю у складі учнів Нововодолазького ліцею: Степаненко Ангеліни, Сосновської Валерії, Цибізової Аліни, Апалькової Анастасії; Нововодолазького НВК: Алейнікової Валерії, Онацької Анастасії, Бєлової Юлії; Нововодолазької гімназії: Гріненко Катерини.

У номінації «Народна стилізація», танок «Запали вогонь» відзначений грамотою ІІ ступеня, а композиція «Ніжно» у номінації «Контемпорарі» посіла І місце. Щирі вітання переможцям і їх наставнику!

Альбом: Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!
Дата публікації: 11:58 12.02.2018