Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!
Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!

Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!

11 лютого 2018 року у м. Харкові відбувся VI Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс з хореографії «THE SPIRIT ART»

  У фестивалі брали участь вихованці ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ (кер. Скидан С.І.). Було представлено дві композиції у віковій категорії 13-14 років. Журі на чолі з Трушиною О.В., примою-балериною Харківського національного театру опери і балету ім. Лисенка, високо оцінило виступи групи ансамблю у складі учнів Нововодолазького ліцею: Степаненко Ангеліни, Сосновської Валерії, Цибізової Аліни, Апалькової Анастасії; Нововодолазького НВК: Алейнікової Валерії, Онацької Анастасії, Бєлової Юлії; Нововодолазької гімназії: Гріненко Катерини.

 У номінації «Народна стилізація», танок «Запали вогонь» відзначений грамотою ІІ ступеня, а композиція «Ніжно» у номінації «Контемпорарі» посіла І місце. Щирі вітання переможцям і їх наставнику!

 

Альбом: Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!
Альбом: Вітаємо вихованців ансамблю танцю «Пролісок» Нововодолазького БДЮТ з перемогою!
Переглядів: 536
Дата публікації: 11:58 12.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>