«Я знаю свої права та обов’язки»
 «Я знаю свої права та обов’язки»

Поділитися новиною:

«Я знаю свої права та обов’язки»

Представники відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради відвідали Нововодолазький НВК

  8 лютого 2018 року представники відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради, а саме начальник відділу Олена Пікалова, головний спеціаліст Марина Синиця та спеціаліст  Вікторія Кузьоменська, відвідали Нововодолазький навчально-виховний комплекс, де провели  з учнями  5 та 9 класів виховну  роботу на тему: «Я знаю свої права та обов’язки».

  Учасники заходу прослухали лекцію, потім, взявши участь у вікторині, перевірили свої знання про права дітей, а також про обов’язки кожної людини і учнів зокрема.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/767 | Переглядів: 592Дата публікації: 14:40 12.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих