«В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
«В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»

«В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»

Як нововодолажчани День святого Валентина святкували

  14 лютого  на головній площі нашого селища зібралися і юні нововодолажчани, і сімейні пари, які мають уже за плечима чимало років подружнього життя. І приводом для цього стало  найдивовижніше і найпрекрасніше свято – свято кохання.

  Ось уже багато століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цього дня і повітря здається сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби. І всі переконані, що кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято.

  Всі присутні на площі отримали червоні кульки у вигляді сердечка і на запрошення  начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталії Євглевської охоче взяли участь у флешмобі «В любові наша сила!».Вони вишикувалися у велике серце любові, серце наших прекрасних громадян, серце нашої громади.

  Кожен учасник  отримав невеличкий подаруночок.  А ось   трьом сімейним парам, які завітали на свято, із побажаннями зберегти ніжні, теплі, хвилюючі почуття ще багато років, було вручено шампанське,  четвертій наймолодшій парі – солодкий презент.

  На згадку про цей дійсно чарівний день було зроблено фото.

Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Переглядів: 754
Дата публікації: 09:58 15.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>