«В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»

Як нововодолажчани День святого Валентина святкували

14 лютого  на головній площі нашого селища зібралися і юні нововодолажчани, і сімейні пари, які мають уже за плечима чимало років подружнього життя. І приводом для цього стало  найдивовижніше і найпрекрасніше свято – свято кохання.

Ось уже багато століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цього дня і повітря здається сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби. І всі переконані, що кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято.

Всі присутні на площі отримали червоні кульки у вигляді сердечка і на запрошення  начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталії Євглевської охоче взяли участь у флешмобі «В любові наша сила!».Вони вишикувалися у велике серце любові, серце наших прекрасних громадян, серце нашої громади.

Кожен учасник  отримав невеличкий подаруночок.  А ось   трьом сімейним парам, які завітали на свято, із побажаннями зберегти ніжні, теплі, хвилюючі почуття ще багато років, було вручено шампанське,  четвертій наймолодшій парі – солодкий презент.

На згадку про цей дійсно чарівний день було зроблено фото.

Альбом: «В ЛЮБОВІ НАША СИЛА»
Дата публікації: 09:58 15.02.2018