Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!

Звернення голови Нововодолазької селищної ради Олександра Єсіна з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми  відзначаємо 29-у річницю виведення радянських військ із Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Цей день є ще одним приводом, щоб засвідчити свою глибоку шану та повагу вам, шановні воїни-інтернаціоналісти. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

У глибокій шанобі  ми схиляємо голови перед  світлою пам’яттю  наших земляків Павла Нерубацького, Сергія Мотики та Володимира Апалькова, яким так і не  судилося повернутися із кривавої афганської війни до родин, до коханих. Ми завжди пам’ятаємо про них, вклоняємося їхній мужності.

Шановні ветерани афганської війни і воїни-миротворці! Прийміть найщиріші мої побажання міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З глибокою повагою, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Дата публікації: 10:36 15.02.2018