Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!
Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!

Звернення голови Нововодолазької селищної ради Олександра Єсіна з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  15 лютого ми  відзначаємо 29-у річницю виведення радянських військ із Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Цей день є ще одним приводом, щоб засвідчити свою глибоку шану та повагу вам, шановні воїни-інтернаціоналісти. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

  У глибокій шанобі  ми схиляємо голови перед  світлою пам’яттю  наших земляків Павла Нерубацького, Сергія Мотики та Володимира Апалькова, яким так і не  судилося повернутися із кривавої афганської війни до родин, до коханих. Ми завжди пам’ятаємо про них, вклоняємося їхній мужності.

 Шановні ветерани афганської війни і воїни-миротворці! Прийміть найщиріші мої побажання міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

  З глибокою повагою, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін 

Переглядів: 327
Дата публікації: 10:36 15.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>