Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Можливі відключення електроенергії у споживачів

В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10кВ та ТП-10/0,4 кВ Нововодолазьким РЕМ АК «Харківобленерго» з 01.03.2018 по 31.03.2018 року з 9:00 до 17:00 год. можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

смт Нова Водолага: вул. МТС, Ярославська, Херсонська, Дніпровська, Будівельників, Польова, Миру Лермонтова, Челюскіна, Севастопольська, Богданова К.І., Воскресінська, Копьонкіна, Троїцька, Рад, Погрібняка Якима, Ентузіастів, Весела, Левадна, Індустріальна, Герцена, Березова, Незалежності, Довгалівська, Преображенська, Молодіжна, 8 Березня, Козацька, Ярифонівська, Чернишевського, Лесі Українки, Івана Франка, Громовой, Іванова, Шорниківська, Чалунівська, Пролетарська, Широка, Коцюбинського, Кооперативна, Карнетівська, Джерельна, Островського, площа Кооперативна, кафе «Околиця», «Дубочок», заправка «Лілія».

Керівництво Нововодолазького РЕМ

Дата публікації: 17:01 21.02.2018