Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!
Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Можливі відключення електроенергії у споживачів

  В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10кВ та ТП-10/0,4 кВ Нововодолазьким РЕМ АК «Харківобленерго» з 01.03.2018 по 31.03.2018 року з 9:00 до 17:00 год. можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

смт Нова Водолага: вул. МТС, Ярославська, Херсонська, Дніпровська, Будівельників, Польова, Миру Лермонтова, Челюскіна, Севастопольська, Богданова К.І., Воскресінська, Копьонкіна, Троїцька, Рад, Погрібняка Якима, Ентузіастів, Весела, Левадна, Індустріальна, Герцена, Березова, Незалежності, Довгалівська, Преображенська, Молодіжна, 8 Березня, Козацька, Ярифонівська, Чернишевського, Лесі Українки, Івана Франка, Громовой, Іванова, Шорниківська, Чалунівська, Пролетарська, Широка, Коцюбинського, Кооперативна, Карнетівська, Джерельна, Островського, площа Кооперативна, кафе «Околиця», «Дубочок», заправка «Лілія».

Керівництво Нововодолазького РЕМ

Переглядів: 439
Дата публікації: 17:01 21.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>