«Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок та молоді»
«Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок та молоді»

«Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок та молоді»

Днями до Нововодолазької селищної ради із візитом завітали Олена Борисова - радник голови ХОДА та представники Центру гендерної культури Юлія Башук та Вікторія Преображенська

  Днями до Нововодолазької селищної ради із візитом завітали Олена Борисова - радник голови ХОДА та представники Центру гендерної культури Юлія Башук та Вікторія Преображенська. Їх радо зустрічали: Віталій Столяренко - заступник Нововодолазького селищного голови з питань розвитку територій громади,  Анна Пікалова – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, Ольга Козачок-начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради, Валентин Хіценко – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради, Наталія Євглевська – начальник відділу культури, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

  Гості обговорили з присутніми варіанти подальшої співпраці та запропонували свою допомогу в реалізації проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок та молоді», який реалізується в Харківській області при підтримці ЄС.

  Під час жвавої дискусії було обговорено перспективи розробки проекту організації роботи дитячого центру розвитку та розширення можливостей змістовного дозвілля для дітей, молоді та жіноцтва в Нововодолазькій ОТГ.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 467
Дата публікації: 11:54 23.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>