Нововодолазька селищна рада приймала гостя з Німеччини

До нас завітав представник німецького фонду «GIZ» Майк Маттес та координатори проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб»

Минулого четверга Нововодолазька селищна рада  приймала поважних гостей. До нас завітали директор проекту  «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», представник німецького фонду «GIZ» Майк Маттес із Німеччини та координатори проекту  Майя Сокол, Ірина Косуля та Олексій Лиска. Метою їх візиту було обговорення результатів співпраці у минулому році  і окреслення планів  на  подальшу спільну роботу.

Своїми думками з приводу організованих німецьким  фондом «GIZ» проектів і програм поділилися учасники навчальної програми «Менеджери змін»  начальник відділу освіти Ольга Козачок, начальник відділу  економічного розвитку та інвестицій Анна Пікалова, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Євглевська, начальник Центру надання адміністративних послуг Вікторія Гладкоскок.

У ході цікавого діалогу, прийшли до висновку,  співпраця із німецькими представниками фонду є плідною і результативною.  У 2017 році керівники відділів Нововодолазької селищної ради взяли  участь у Програмі «Менеджери змін», працівники апарату ради відвідували проекти по обміну досвідом. На 2018 рік  у планах  «GIZ» - капітальний ремонт будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості, придбання медичного обладнання для сільських амбулаторій. Директор Нововодолазького НВК (опорний заклад) Віта Зощук звернулася до гостей англійською мовою і попрохала по можливості включити в проект фінансування  капітального ремонту  покрівлі навчально-виховного комплексу.

Альбом:
Дата публікації: 14:16 23.02.2018