Нововодолазька селищна рада приймала гостя з Німеччини
Нововодолазька селищна рада приймала гостя з Німеччини

Нововодолазька селищна рада приймала гостя з Німеччини

До нас завітав представник німецького фонду «GIZ» Майк Маттес та координатори проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб»

 Минулого четверга Нововодолазька селищна рада  приймала поважних гостей. До нас завітали директор проекту  «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», представник німецького фонду «GIZ» Майк Маттес із Німеччини та координатори проекту  Майя Сокол, Ірина Косуля та Олексій Лиска. Метою їх візиту було обговорення результатів співпраці у минулому році  і окреслення планів  на  подальшу спільну роботу.

 Своїми думками з приводу організованих німецьким  фондом «GIZ» проектів і програм поділилися учасники навчальної програми «Менеджери змін»  начальник відділу освіти Ольга Козачок, начальник відділу  економічного розвитку та інвестицій Анна Пікалова, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Євглевська, начальник Центру надання адміністративних послуг Вікторія Гладкоскок. 

 У ході цікавого діалогу, прийшли до висновку,  співпраця із німецькими представниками фонду є плідною і результативною.  У 2017 році керівники відділів Нововодолазької селищної ради взяли  участь у Програмі «Менеджери змін», працівники апарату ради відвідували проекти по обміну досвідом. На 2018 рік  у планах  «GIZ» - капітальний ремонт будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості, придбання медичного обладнання для сільських амбулаторій. Директор Нововодолазького НВК (опорний заклад) Віта Зощук звернулася до гостей англійською мовою і попрохала по можливості включити в проект фінансування  капітального ремонту  покрівлі навчально-виховного комплексу.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 448
Дата публікації: 14:16 23.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>