75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується

75 років тому, 24-е лютого… На хуторі Булахи, здавалося, панував холодний подих смерті. Він торкався кожного солдата, а випускав зі своїх щелеп лише невелику кількість тих, кому вдалося вижити у тому кровавому бої

Напередодні 75-ї річниці битви за хутір Булахи біля Кургану Безсмертя і Слави воїнам, які загинули за незалежність нашої батьківщини на території району у Великій Вітчизняній війні, зібралося чимало людей: заступники Нововодолазького селищного голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Хихля та з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, завідуючий сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради Сергій Євсюков, староста Ордівського старостинського округу Людмила Беліба та старости інших старостинських округів Нововодолазької ОТГ, депутат Нововодолазької селищної ради Ірина Безпала, настоятель Свято-Вознесенського храму (с. Нова Мерефа) отець Володимир, голова ради ветеранів Ордівського старостинського округу Володимир Водка, який сьогодні є живим свідком тих подій,  голова ФГ «Шиленко О.І.» Олександр Шиленко та громадськість.

Усі вони прийшли сюди, щоб вшанувати пам’ять загиблих і сказати кілька слів про той безсмертний подвиг, який здійснили солдати. Отець Володимир разом із матушкою Ярославою провели поминальну панахиду за загиблими. У синяву небес здіймалися молитви за упокій душ тих, імена яких вкарбовані у граніт.

Червоні гвоздики лягли на засніжено-білі Курган Безсмертя і Слави  та братську могилу як символи пролитої крові, відваги та хоробрості за перемогу.

Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Дата публікації: 15:03 23.02.2018