75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується

75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується

75 років тому, 24-е лютого… На хуторі Булахи, здавалося, панував холодний подих смерті. Він торкався кожного солдата, а випускав зі своїх щелеп лише невелику кількість тих, кому вдалося вижити у тому кровавому бої

  Напередодні 75-ї річниці битви за хутір Булахи біля Кургану Безсмертя і Слави воїнам, які загинули за незалежність нашої батьківщини на території району у Великій Вітчизняній війні, зібралося чимало людей: заступники Нововодолазького селищного голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Хихля та з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, завідуючий сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради Сергій Євсюков, староста Ордівського старостинського округу Людмила Беліба та старости інших старостинських округів Нововодолазької ОТГ, депутат Нововодолазької селищної ради Ірина Безпала, настоятель Свято-Вознесенського храму (с. Нова Мерефа) отець Володимир, голова ради ветеранів Ордівського старостинського округу Володимир Водка, який сьогодні є живим свідком тих подій,  голова ФГ «Шиленко О.І.» Олександр Шиленко та громадськість.

  Усі вони прийшли сюди, щоб вшанувати пам’ять загиблих і сказати кілька слів про той безсмертний подвиг, який здійснили солдати. Отець Володимир разом із матушкою Ярославою провели поминальну панахиду за загиблими. У синяву небес здіймалися молитви за упокій душ тих, імена яких вкарбовані у граніт.

  Червоні гвоздики лягли на засніжено-білі Курган Безсмертя і Слави  та братську могилу як символи пролитої крові, відваги та хоробрості за перемогу.

 

 

 

 

Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Альбом: 75-й річниці битви за хутір Булахи присвячується
Переглядів: 724
Дата публікації: 15:03 23.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>