До уваги шукачів роботи та роботодавців!
 До уваги шукачів роботи та роботодавців!

До уваги шукачів роботи та роботодавців!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Ярмарок вакансій» - захід служби зайнятості, що сприяє вашому працевлаштуванню!

  2 березня 2018 року о 14:00 в приміщенні Нововодолазького РЦЗ за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 16-А, відбудеться зустріч шукачів роботи з ведучими роботодавцями Нововодолазького району.

 Ви матимете можливість ознайомитись з умовами роботи на підприємствах, дізнатися про актуальні вакансії, та саме  головне -  у вас буде шанс пройти співбесіду безпосередньо з роботодавцем.

  За детальною  інформацією звертайтеся до фахівців служби зайнятості за тел. 42240, 42057

Запрошуємо до співпраці!

Ми працюємо, щоб працювали ви!

Переглядів: 327
Дата публікації: 16:34 27.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>