«Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»
«Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»

«Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»

27 лютого 2018 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради керівник Харківського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації комітету виборців України Михайло Камчатний та голова організації «Тренінговий центр прав людини» Юрій Чумак провели семінар на тему: «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»

 Захід проходив у межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», що реалізується ГО «Школа політичної аналітики» за підтримки ВГО «Комітет виборців України» у партнерстві з ГО «Асоціація об’єднаних територіальних громад». Проект здійснюється за фінансової підтримки програми розвитку ООН.

 На даному заході були присутні Андрій Хихля – заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, Віталій Столяренко – заступник селищного голови з питань розвитку територій громади,  керівники відділів селищної ради та старости старостинських округів.

 Під час семінару було визначено ключові моменти стосовно того, як мінімізувати прояви конфлікту інтересів на місцевому рівні. Відбулося інформування учасників семінару про суть законодавства про запобігання конфлікту інтересів, а також  до слухачів було донесено необхідні знання для виявлення ознак конфлікту інтересів.

 Аудиторія активно  взяла участь у обговоренні даної теми,  ставила  запитання та отримувала конструктивні відповіді.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 478
Дата публікації: 18:27 27.02.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>