Любі нововодолажчанки!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Наші найкрасивіші і найкращі жінки! Прийміть мої вітання із найніжнішим весняним святом - 8 Березня. Для нас, ви завжди будете втіленням доброти і турботи, адже поруч з вами завжди панує аура любові та ніжності. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашою красою, оптимізмом і чарівністю, терпінням і працьовитістю, дивовижною силою жіночого характеру. Ми вдячні вам за мудрість і терпіння, за громадську активність, одвічне прагнення до стабільності і порядку, справедливості та милосердя.
   Від усієї душі бажаю вам здоров'я, благополуччя, щастя, поваги і любові близьких, нових великих успіхів у всіх ваших добрих справах!

Нехай взаєморозуміння і згода, спокій і радість завжди супроводжують вас, нехай збудуться всі ваші сподівання і мрії!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін