«КОЛОРИТ» ПІДТВЕРДЖУЄ СВОЄ ВИСОКЕ ЗВАННЯ
«КОЛОРИТ» ПІДТВЕРДЖУЄ СВОЄ ВИСОКЕ ЗВАННЯ

«КОЛОРИТ» ПІДТВЕРДЖУЄ СВОЄ ВИСОКЕ ЗВАННЯ

Нинішній рік для вихованців зразкового об’єднання юних художників «Колорит» БДЮТ Нововодолазької селищної ради є особливим тим, що вони підтверджують своє право на почесне звання «Зразкового художнього колективу». І ось нещодавно на свою виставку-звіт вони запросили до себе членів оглядової комісії, працівників закладів освіти і культури Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, випускників «Колориту», вихованців інших гуртків БДЮТ, їх батьків. Представлені роботи вразили всіх

  Прозора вода тихої річечки і верби, що милуються у її гладі своєю вродою, яскраві літні пейзажі і  заклопотані снігурі на засніжених вітах дерев, дивовижні морські пейзажі і улюблені казкові герої…Усі, хто того дня мав можливість помилуватися цими прекрасними роботами юних художників ще раз переконалися, що образотворче мистецтво це – дійсно  дивовижний світ неповторних образів та фантазії, створений уявою художника і втілений  з великою любов’ю у  його витворі мистецтва.

  Багато років поспіль незмінним керівником об’єднання юних художників «Колорит» є Світлана Миколаївна Мишак. Всі свої зусилля вона спрямовує не тільки на розвиток творчих здібностей дітей, естетичного виховання, а й на уміння реалізувати свої творчі ідеї. Досвідчений педагог намагається, щоб на заняттях діти набували не тільки  знання  з різних видів мистецтва, а й вчилися  висловлювати свої думки засобами образотворчого мистецтва, бачили навколишній світ в кольорах.

  Вдале сполучення різноманітних технік, створення яскравих художніх образів і  внутрішнє тепле світло, яким була сповнена кожна робота, відзначила і присутня на виставці начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради  Ольга Михайлівна Козачок. Від імені Нововодолазької селищної ради  вона вручила юним художникам подарунковий сертифікат.

  Оглядова комісія відзначила  вагомий внесок  вихованців «Колориту» у справу збереження традицій Слобожанщини, значні творчі досягнення на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, а також високий рівень їх підготовки. Комісією буде порушено клопотання перед Міністерством освіти і науки України про розгляд питання щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» об’єднанню юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 559
Дата публікації: 14:25 05.03.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>