«КОЛОРИТ» ПІДТВЕРДЖУЄ СВОЄ ВИСОКЕ ЗВАННЯ

Нинішній рік для вихованців зразкового об’єднання юних художників «Колорит» БДЮТ Нововодолазької селищної ради є особливим тим, що вони підтверджують своє право на почесне звання «Зразкового художнього колективу». І ось нещодавно на свою виставку-звіт вони запросили до себе членів оглядової комісії, працівників закладів освіти і культури Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, випускників «Колориту», вихованців інших гуртків БДЮТ, їх батьків. Представлені роботи вразили всіх

Прозора вода тихої річечки і верби, що милуються у її гладі своєю вродою, яскраві літні пейзажі і  заклопотані снігурі на засніжених вітах дерев, дивовижні морські пейзажі і улюблені казкові герої…Усі, хто того дня мав можливість помилуватися цими прекрасними роботами юних художників ще раз переконалися, що образотворче мистецтво це – дійсно  дивовижний світ неповторних образів та фантазії, створений уявою художника і втілений  з великою любов’ю у  його витворі мистецтва.

Багато років поспіль незмінним керівником об’єднання юних художників «Колорит» є Світлана Миколаївна Мишак. Всі свої зусилля вона спрямовує не тільки на розвиток творчих здібностей дітей, естетичного виховання, а й на уміння реалізувати свої творчі ідеї. Досвідчений педагог намагається, щоб на заняттях діти набували не тільки  знання  з різних видів мистецтва, а й вчилися  висловлювати свої думки засобами образотворчого мистецтва, бачили навколишній світ в кольорах.

Вдале сполучення різноманітних технік, створення яскравих художніх образів і  внутрішнє тепле світло, яким була сповнена кожна робота, відзначила і присутня на виставці начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради  Ольга Михайлівна Козачок. Від імені Нововодолазької селищної ради  вона вручила юним художникам подарунковий сертифікат.

Оглядова комісія відзначила  вагомий внесок  вихованців «Колориту» у справу збереження традицій Слобожанщини, значні творчі досягнення на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, а також високий рівень їх підготовки. Комісією буде порушено клопотання перед Міністерством освіти і науки України про розгляд питання щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» об’єднанню юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ.

Альбом:
Дата публікації: 14:25 05.03.2018