Змагання з баскетболу на Кубок Нововодолазької селищної ради

4 березня 2018 року у спортивній залі Нововодолазької гімназії відбулися змагання з баскетболу на Кубок Нововодолазької селищної ради

У них взяли участь чотири команди з Нової Водолаги: «Ветеран», «Аллей-УП», «Центр» та «Ліцей».

Ігри проходили за коловою системою, тобто кожна із команд проводила одну зустріч із кожним суперником турніру. Всі учасники змагання намагалися зробити все можливе для своєї перемоги.

За результатами турніру 4-е місце посіла команда «Ліцей», 3-є - команда «Центр», 2-е місце  - «Ветеран». Перше місце виборола команда «Аллей-УП» у складі: Артема Харченка,  Івана Швеця, Богдана Ступки, Артема Ткаченка  та Василя Науменка.

Переможців було нагороджено Кубком Нововодолазької селищної ради, медалями та грамотами.

За підтримку у проведенні заходу висловлюємо подяку селищному голові Олександру Єсіну, за медичний супровід змагань – головному лікарю КНП «Центр ПМСД» Нововодолазької селищної ради Людмилі Мороз.

За професійне та справедливе суддівство висловлюємо подяку інструктору молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Ігорю Абрамовичу.

Учасники змагань щиро подякували вболівальникам за підтримку, а вболівальники, в свою чергу, за цікаву та динамічну гру.

Учасники змагань з баскетболу

Альбом: Змагання з баскетболу на Кубок Нововодолазької селищної ради