Проведено громадські слухання
Проведено громадські слухання

Поділитися новиною:

Проведено громадські слухання

5 березня 2018 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради було проведено громадські слухання щодо розроблення містобудівної документації детального плану території, передбаченої для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі – амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Ребрика, 74, с. Стара Водолага Нововодолазького району Харківської області

  В ході обговорення, було ухвалено:

 Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, ухвалити розроблення «Детального плану території, передбаченої для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі – амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Ребрика, 74, с. Стара Водолага Нововодолазького району Харківської області» (далі – детального плану території).

 Дану пропозицію щодо розроблення детального плану території, винести на розгляд сесії Нововодолазької селищної ради для прийняття відповідного рішення.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/823 | Переглядів: 510Дата публікації: 19:16 05.03.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих