«Жінки, жінки, о скільки в цьому слові…»

Захід із такою красномовною назвою відбувся у Нововодолазькому селищному будинку культури с. Новоселівка. Він створив святковий настрій і подарував море позитивних емоцій усім, хто був присутній у глядацькій залі

Яскрава, незвично оформлена сцена, привітні посмішки, тепла атмосфера – все це налаштовувало на відчуття весни, тепла і звичайно ж на відчуття прекрасного жіночого свята.

Концертна програма розпочалася музично-хореографічною композицією «Дівчина-весна». Свої ніжні пісні подарувала талановита співачка Альона Компанієць, а потім її естафету підхопили дівчатка, які того дня вперше вийшли на сцену. Глядачі дружно аплодували Юлії Архиповій, Катрусі Тонкошкур,  Альоні Шевченко, Ірі Спесівцевій, Лізі Носік і дякували за прекрасний спів.

На сцену був запрошений староста Новоселівського старостинського округу Вячеслав Бирка.  Від імені  Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна і від себе особисто він тепло привітав любих жінок  зі святом. Також зі словами привітання до жінок звернулася директор будинку культури Лідія Ярошенко.

Бурхливими оплесками глядачі зустріли появу Лідії Воровик і її малесенької донечки Анечки. Вірш «Дівчинка –перлинка» у їх виконанні викликав цілу бурю емоцій.

Красивим новоселівським дівчатам, які схожі на маків цвіт і в яких просто неможливо закохатися, присвятили поетичні рядки  Артем Струпов, Денис Фатич, Артем Литовка.

Запам’яталися глядачам і виступи  тріо «Шарм», співачок Світлани Попсуйшапки та  Поліни Коротецької. Всіх полонила своїм жагучим та пристрасним танком Аліна Скиба, а Дарина Лісовин –дотепним гумором. Сподобалися глядачам і музичні дарунки від хореографічних колективів «Зорецвіт», «Барвінок»  та «Нова генерація», а також театралізована сценка у виконанні гурту «Дивосвіт».

Того дня на жінок у залі чекав і приємний сюрприз. Їм було запропоновано поринути у казковий незвичайний світ чарівного та прекрасного. Лідія Воровик продемонструвала свою майстерність у піщаній анімації і була нагороджена бурхливими  оплесками  глядачів.

По завершенню святкового концерту кожна жінка отримала від Олександра Єсіна і Вячеслава Бирки  яскраві  весняні квіти  і солодкі презенти.

Альбом:  «Жінки, жінки, о скільки в цьому слові…»
Дата публікації: 14:44 13.03.2018