"Наші візити і співпраця недаремні"
\"Наші візити і співпраця недаремні\"

"Наші візити і співпраця недаремні"

Нововодолазька селищна ОТГ існує трохи більше року, але уже встигла зарекомендувати себе однією із найперспективніших. Закономірно, що останнім часом Нововодолазька селищна рада зустрічає на своєму порозі гостей, які приїжджають не тільки з інших міст, а й країн

  14 березня за участю консула Республіки Польща у м. Харків Влодзімєжа Лещинського,  директора програми «Study Tours to Poland» Мірослава Скурка, директора відділу міжнародної співпраці (Великопольське маршалковське управління) Ігоря Ксеніча та  радника з децентралізації Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктора Нестеренка відбувся інформа-ційний семінар «Досвід Польщі у впровадженні реформи місцевого самоврядування та шляхи його втілення в Україні».

  Про відділ Нововодолазької селищної ради Центр надання адміністративних послуг знають уже далеко за межами нашої ОТГ. І це не дивно, адже він сучасний, прогресивний, модерний, а ще він комфортний і зручний за своїм призначенням для людей. Отож, тільки-но ступивши на поріг Нововодолазької селищної ради, де шанованих гостей радо зустрічав керівний актив громади, вони одразу завітали до ЦНАПу і поспілкувалися із начальником цього відділу Вікторією Гладкоскок.

 Перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Іващенко провела Влодзімєжа Лещинського, Віктора Нестеренка, Мірослава Скурка та Ігоря Ксеніча до актової зали, де на них чекали заступники селищного голови з питань розвитку територій громади та житлово-комунального господарства Віталій Столяренко і Андрій Хихля, старости старостинських округів Нововодолазької селищної ОТГ, начальники відділів та установ Нововодолазької селищної ради.

 Перш ніж розпочався семінар, Лілія Іващенко представила гостей усім присутнім, наголосивши, що Віктор Нестеренко став уже добрим другом і натхненником для нашої ОТГ, адже багато вже було зроблено спільними зусиллями.

 Чимало розповіла Лілія Миколаївна і самим гостям: зокрема, про Нововодолазьку селищну ОТГ і той безцінний досвід, який вдалося нам здобути під час перебування у Республіці Польща. «Сьогодні ми неодноразово згадуємо дні, проведені у Польщі. І це були не туристичні поїздки, а насичена праця, першим результатом якої стало створення у Нововодолазькій селищній раді відділу економічного розвитку та інвестицій» - сказала вона.

 Віктор Нестеренко розповів присутнім про досвід Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування та партнерів у впровадженні польського досвіду  в контексті реформи місцевого самоврядування.

 Цікавою і змістовною була розповідь Мірослава Скурка про ідеї та принципи функціонування польського самоврядування, програму «Study Tours to Poland», яка спрямована на організацію навчальних візитів до Польщі: «Я хочу, щоб кожний, хто сьогодні присутній у цій залі, зрозумів, що ми не вважаємо себе вчителями. У нас є успішний досвід – раді ним поділитися, підтримати тих, хто прагне до змін і показати, як творяться і спільно працюють  лідери».

 У рамках проведеного семінару Ігор Ксеніч підняв важливе питання механізму підтримки бізнесу та інвестицій у центрах територіального самоврядування різних рівнів на досвіді Великопольського воєводства.

 Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін подякував шановним гостям за цінні поради і всебічну підтримку: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути – саме це правило ми взяли за основу. Начальники наших відділів уже кілька разів відвідали Республіку Польща, у подальшому планується ще один навчальний візит. Здійснювати ці поїздки нам допомагає Віктор Нестеренко, за що йому велика вдячність. Сьогодні ви побачили наш ЦНАП, і у ньому є ті кращі риси, які наявні у польських центрах такого типу. Кожний з нас, хто вперше приїхав до Польщі, міг побачити, як у дитячих садках, школах встановлені бокси для збору використаних батарейок. Радий повідомити, що відтепер ми такі ж виготовили і для себе. Днями вони будуть встановлені у навчальних закладах і дитсадках. Це, можливо, дрібниця, але впевнений, що ми йдемо правильним шляхом і головне – наші візити і співпраця недаремні».

 На згадку про цю зустріч Олександр Сергійович вручив шановним гостям сувеніри із написом «Нова Водолага».

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 431
Дата публікації: 14:27 15.03.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>