Із вдячністю за старанну працю

Із вдячністю за старанну працю

Тих, хто своєю невтомною працею створює тепло і затишок у оселях, хто стабільно забезпечує безперебійну роботу інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, працює над благоустроєм та озелененням вулиць і скверів, надає побутові послуги, тепло вітали напередодні професійного свята у залі Нововодолазької селищної ради.

Зі словами поздоровлень до працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення звернулися заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Людмила Балюк, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін та представник районної ради Олександр Машталь. Вони наголосили, що саме  працівники цієї галузі роблять все можливе, щоб обсяг та якість їх  послуг відповідали запитам  співгромадян. Завдяки  наполегливості, працьовитим рукам та мудрості працівників житлово-комунального господарства, незважаючи на всі негаразди сьогодення створюються комфортні умови для життя мешканців рідної Нововодолажчини.

А потім відбулася церемонія нагородження.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі, високий професіоналізм  та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення  Грамотами Харківської обласної державної адміністрації  були удостоєні  майстер служби благоустрою та обслуговування приміщень комунальних закладів відділу  житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища  Нововодолазької селищної ради Олександр Розторгуєв та водій автотранспортного засобу  Олександр Романенко.

Водії Сергій Струпов та Віктор Надьон були нагороджені відповідно Грамотою та Подякою Харківської обласної ради.

Почесні Грамоти Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення отримали   водії ТОВ «РЕГІОН ТЕХСЕРВІС»  Сергій Струпов та Сергій Попсуйшапка, слюсар аварійно-відновлювальних робіт  Нововодолазького водопровідно-каналізаційного підприємства Андрій Рябуха.

Ряд працівників  того дня були нагороджені Грамотами районної державної адміністрації, районної ради та Нововодолазької селищної ради.

Під час  святкового заходу працівників житлово-комунальної та побутової галузі тепло вітали учасники художньої самодіяльності  Нововодолазької об’єднаної громади та району і дарували їм свої кращі номери.

Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг Альбом: жкг
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/847 | Переглядів: 148Дата публікації: 13:00 20.03.2018

Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної ради